برج های خنک کننده هواروب با ده سال ضمانت بدنه و به ارزان ترین قیمت تقدیم شما خواهد شد. قطعات برقی برج خنک کننده مانند فن شامل 18 الی 24 ماه ضمانت سازنده خواهند بود.

برج خنك كننده شركت راك لبن با حداقل هزینه و با كیفیت فوق العاده توسط طراحان با تجربه كولینگ تاور در شركت هواروب طراحی و ساخته شده و اكنون مدتهاست كه با بالاترین راندمان در این شركت به كار گرفته شده است.برج خنك كننده شركت راك لبن

هواروب تولید كننده انواع برج خنك كننده در ایران است و با استفاده از ایده های خلاقانه توانسته برج خنك كننده با كیفیت بسیار بالاتر از نمونه های موجود در بازار را با قیمتهای فوق العاده استثنایی طراحی و تولید نماید.

شركت رام لبن نیز كه در سال جاری به یك دستگاه برج خنك كننده دویست تن تبریدی احتیاج داشت یكی از بزرگترین تولید كنندگان لبنیات در استان البرز به شمار می رود. این شركت سفارش ساخت برج خنك كننده مورد نیاز خود را به هواروب ارائه نمود.

در مدت كمتر از یك هفته برج خنك كننده این شركت طراحی و ساخته شد و به محل شركت راك لبن در استان البرز ارسال گردید.

قیمت برج خنك كننده در شركت هواروب غیر قابل رقابت با سایر شركتها می باشد و این در حالی است كه از هر لحاظ از جمله نصب و تعمیر و نگهداری و راندمان كاری برج خنك كننده هواروب برتر از سایر برندها می باشد.

هم اكنون مدتهاست كه برج خنك كننده شركت هواروب در مجموعه راك لبن فعال است و با بالاترین راندمان در این شركت كار می كند.

جهت كسب مشاوره فنی رایگان كافی ست با شماره مدیریت مجموعه هواروب 09153030725 جناب مهندس محمدی تماس حاصل فرمایید.

 

برج خنك كننده شركت راك لبن

برج خنك كننده شركت راك لبن

Top