برج های خنک کننده هواروب با ده سال ضمانت بدنه و به ارزان ترین قیمت تقدیم شما خواهد شد. قطعات برقی برج خنک کننده مانند فن شامل 18 الی 24 ماه ضمانت سازنده خواهند بود.

مجموعه برج خنك كننده های بیمارستان قائم مشهد از چند دستگاه برج خنك كننده ظرفیت بالا فایبرگلاس تشكیل شده است كه یك دستگاه برج خنك كننده این شركت دچار ایراد شده و متخصصین این شركت بدین منظور فراخوانده شدند.پروژه برج خنك كننده بیمارستان قائم مشهد

شركت هواروب ضمن طراحی و تولید برج خنك كننده با قیمت های استثنایی و كیفیت فوق العاده بالا عموما در شركتهای اطراف شهر مشهد و استان خراسان رضوی و حتی استانهای همجوار تعمیرات و بهینه سازی انواع برج خن كننده را به انجام می رساند.

سرویس برج خنك كننده امری بسیار تخصصی می باشد كه اگر به صورت جدی و علمی بدان پرداخته نشود لطمات جبران ناپذیری را برای شركتهای تولیدی و مجموعه های مسكونی و خدماتی به همراه خواهد داشت.

بیمارستان قائم یكی از قدیمی ترین و بزرگترین بیمارستانهای مشهد به شمار می رود كه یكی از برج های خنك كننده این بیمارستان با مشكل آبریزی مداوم مواجه شده بود. به همین دلیل از كارشناسان هواروب برای بررسی رفع مشكل دعوت به عمل آمد.

همانطور كه در تصویر مشاهده می شود بدنه فایبرگلاس برج خنك كننده مذكور دچار ترك شده و آبریری مداوم دقیقا از همین ترك اایجاد گردیده بود.

 

پروژه برج خنك كننده بیمارستان قائم مشهد

به صورت متداول برج خنك كننده فایبرگلاس نسبت به ضربه و ارتعاشات آسیب پذیر است.

آسیب پذیر بودن برج فایبرگلاس كه از معایب برج فایبرگلاس محسوب می شود به نحوی است كه حتی اگر ضربه مستقیم نیز به بدنه این نوع برج خنك كننده وارد نیامده باشد بسیار محتمل است كه با توجه به ارتعاشات فن برج خنك كننده بدنه دچار آسیب دیدگی و ترك شود.

اگر از برج خنك كننده گالوانیزه یا پلی اتیلن استفاده شود اغلب مشكلات تعمیراتی اتی برج خنك كننده فایبرگلاس پیش نخواهد آمد.

 

Top