برج های خنک کننده هواروب با ده سال ضمانت بدنه و به ارزان ترین قیمت تقدیم شما خواهد شد. قطعات برقی برج خنک کننده مانند فن شامل 18 الی 24 ماه ضمانت سازنده خواهند بود.

شركت هواروب تولید كننده انواع برج خنك كننده مدار باز و برج خنك كننده مداربسته قیمت مناسب در كشور است كه از جمله پروژه های اجرایی این شركت می توان به طراحی و ساخت برج خنك كننده شركت فرافن اشاره نمود.ساخت برج خنك كننده شركت فرافن با قیمت استثنایی و كیفیت فوق العاده

هواروب بزرگترین تولید كننده برج خنك كننده در ایران است كه كلیه محصولات خود را شامل برج خنك كننده مدار باز و برج خنك كننده مدار بسته گالوانیزه و فایبرگلاس و پلی اتیلن با ارزانترین قیمت در اختیار صنعتگران عزیز كشور قرار می دهد.

برج خنك كننده هواروب با توجه به استفاده از شیوه های خلاقانه منحصر به فرد با كاهش هزینه های تولید و تعمیر و نگهداری به عنوان ارزانترین برج خنك كننده ایران شناخته می شود.

از جمله پروژه های شركت هواروب می توان به طراحی و ساخت برج خنك كننده شركت فرافن اشاره نمود.

شركت فرافن توس كه در شهرك صنعتی توس مشهد واقع شده است یكی از شركتهای قدیمی در زمینه تولید قالبهای فلزی و تزریقی و دایكاست به شمار می رود كه برای رفع ایران گرم شدن دو دستگاه از پرسهای خود نیاز به برج خنك كننده داشت.

مدیریت محترم شركت فرافن با تماس با متخصصین شركت هواروب سفارش ساخت برج خنك كننده مناسب با این خط تولید خود را داشت.

متخصصین شركت هواروب نیز پس از بازدید از مجموعه و انجام محاسبات لازم برج خنك كننده مناسب با نیاز شركت فرافن را با قیمت استثنایی و كیفیت بالا تولید و تحویل خط تولید نمودند.

هم اكنون برج خنك كننده ساخت شركت هواروب در مجموعه فرافن مشغول به كار می باشد وراندمان بسیار بالایی دارد.

 

ساخت برج خنك كننده شركت فرافن با قیمت استثنایی و كیفیت فوق العاده

Top