برج های خنک کننده هواروب با ده سال ضمانت بدنه و به ارزان ترین قیمت تقدیم شما خواهد شد. قطعات برقی برج خنک کننده مانند فن شامل 18 الی 24 ماه ضمانت سازنده خواهند بود.

شركت هواروب تولید كننده انواع برج خنك كننده مدار باز و برج خنك كننده مدار بسته قیمت مناسب در كشور است كه تعمیرات برج خنك كننده در شرق كشور را نیز با خدمات با كیفیت به انجام می رساندبرج خنك كننده مدار بسته شركت آپادان پلاست

شركت هواروب یكی از معتبرترین و خلاق ترین شركتها در زمینه تولید برج خنك كننده در ایران به شمار می اید كه انواع برج خنك كننده مدار باز و برج خنك كننده مدار بسته را با قیمتهای فوق العاده استثنایی طراحی و تولید می كند.

استفاده از شیوه های خلاقانه بر مبنای اصول علمی و مهندسی سبب شده است كه در شركت هواروب قیمت برج خنك كننده بسیار پایینتر از سایر شركتهای داخلی و خارجی باشد.

قیمت فوق العاده ارزان برج خنك كننده در شركت هواروب كه گاها از قیمت برج خنك كننده دسته دوم نیز پایین تر است در حالی است كه كیفیت انواع كولینگ تاور تولیدی در شركت هواروب بسیار بالاتر از شركتهای دیگر می باشد و تعمیرات و نگهداری فوق العاده راحت و كم هزینه ای را در سالهای آتی برای صنعت گران به همراه خواهد داشت.

شركت آپادان پلاست نیز یكی از بزرگترین شركتهای فعال در حوزه چاپ در استان خرسان است كه با توجه به حساسیت بالای فرآیند تولید چاپ به دما در این شركت كاركرد برج های خنك كننده بسیار حایز اهمیت می باشد.

این شركت یك دستگاه برج خنك كننده مدار بسته هشتاد تن تبرید دارد كه لوله های كویل این برج خنك كننده مدار بسته با مسدود شدن بر اثر رسوبات راندمان بسیار پایینی داشت.

 

برج خنك كننده مدار بسته شركت آپادان پلاست

 

از سوی دیگر اسیدی بودن مواد به كار رفته در مدار آب خنك كاری برج خنك كننده موجب صدمات به كویل و سوراخ شدن چندین مسیر آن شده بود.

با درخواست مدیریت فنی شركت آپادان پلاست از متخصصین شركت هواروب نحوه عملكرد برج خنك كننده مدار بسته مذكور مورد ارزیابی قرار گرفت و راهكارهای مورد نظر ارائه شد.

با تایید مدیریت فنی شركت آپادان پلاست كلیه لوله های كویل برج خنك كننده مدار بسته این شركت برش كاری و به خارج از برج منتقل شد.

 

برج خنك كننده مدار بسته شركت آپادان پلاست

سپس كویل با لوله های ضد اسید و بدون پوسیدگی طراحی و ساخته شد و در برج خنك كننده نصب گردید.

برج خنك كننده مدار بسته شركت آپادان پلاست كه توسط متخصصین هواروب با كویل جدید مجهز شده است بیش از یك سال است كه با راندمان بسیار بالا و بدون كوچكترین ایراد در حال كار می باشد.Top