برج های خنک کننده هواروب با ده سال ضمانت بدنه و به ارزان ترین قیمت تقدیم شما خواهد شد. قطعات برقی برج خنک کننده مانند فن شامل 18 الی 24 ماه ضمانت سازنده خواهند بود.

انواع برج خنك كننده فلزی با بالاترین راندمان در هواروب تولید می شود. ارزانترین برج خنك كننده فلزی با ضمانت كارایی و قطعات با طراحی منحصر به فرد تقدیم صنعتگران عزیز می گردد.برج خنك كننده فلزی با طراحی فوق العاده

برج خنك كننده فلزی یكی از محصولات محبوب در شركت هواروب است كه راندمان فوق العاده بالایی نسبت به انواع برج خنك كننده فایبرگلاس دارد و با وجود این قیمت برج خنك كننده فلزی كمی از قیمت برج خنك كننده فایبرگلاس بیشتر است می تواند بهترین انتخاب برای صنعت گران باشد.

ارزانترین قیمت برج خنك كننده فلزی در ایران

در مجموعه هواروب با طراحی دقیق انواع برج خنك كننده فلزی قیمت این نوع كولینگ تاور بسیار كاهش یافته و نزدیك به قیمت برج خنك كننده فایبرگلاس ارائه می شود. این در حالی است كه اغلب شركتها قیمت برج خنك كننده فلزی را بسیار بالاتر از قیمت برج خنك كننده فایبرگلاس ارائه می دهند.
جهت اطلاع از قیمتهای استثنایی هواروب پیشنهاد می كنیم قبل از هر تصمیمی با كارشناسان این شركت تماس بگیرید.

انواع برج خنك كننده كوچك و بزرگ فلزی و غیر فلزی با ارزانترین قیمت در ایران در شركت هواروب تقدیم شما خواهد شد.

برج خنك كننده فلزی چه مزایایی نسبت به برج خنك كننده فایبرگلاس دارد؟

هر محصولی قاعدتا معایب و مزایای خاص خود را دارد. برج خنك كننده فایبرگلاس نیز از این قاعده مستثنا نیست. در بازار ایران برج خنك كننده فایبرگلاس چند سالی می شود كه در كارخانجات و ساختمانها مورد استفاده قرار می گیرد.
از جمله مزایای برج خنك كننده فایبرگلاس ظاهر شكیل و زیبای این محصول است كه به همین دلیل برای مراكز تجاری و ساختمانهای مسكونی و هتلها می توان از این محصول سود برد. صدای كمتر در برج خن ككننده فایبرگلاس نیز از دیگر مزایای ان محسوب می شود كه البته معمولا این مهم تنها در چند ماه نخست كاركرد كولینگ تاور فایبرگلاس به چشم می اید.
اما باید دانست كه برج خنك كننده فایبرگلاس معایب بسیاری نیز دارد كه به عنوان چند مورد می توان به تعمیر و نگهداری پر هزینه و راندمان به نسبت پایینتر نسبت به دیگر انواع برج خنك كننده اشاره كرد.
سیستم پاشش آب در برج خنك كننده فایبرگلاس مخصوصا از دوار و گرد معمولا راندمان پایینی دارد و تعمیرات ان بسیار پر دردسر می باشد.
همچنین بدنه فایبرگلاس شكننده است و در مقابل ترمیم آن بسیار دشوار است و عملا هر بار كه قسمتی از بدنه فایبرگلاس به هر دلیلی دچار نشتی شود بارها باید ترمیم شود و هر بار ممكن است بعد از چند روز یا چد هفته مجددا دچار نشتی شود.
در نهایت پیشنهاد می شود كه اگر قصد استفاده از برج خنك كننده را برای كاربری صنعتی دارید از دیگر انواع برج خنك كننده گالوانیزه و فلزی استفاده نمایید و اگر ظاهر محصول برای شما اهمیت بیشتری دارد از برج خنك كننده فایبرگلاس استفاده كنید.
متاسفانه در بازار ایران به علت هزینه پایین تولید برج خنك كننده فایبرگلاس معمولا تولیدكنندگان ترجیح می دهند كه این محصول را برای مشتریان خود توصیه كنند اما تجربه نشان داده كه برای مراكز صنعتی كه راندمان تجهیزات اهمیت بالایی دارد بهتر است از دیگر انواع برج خنك كننده استفاده شود.
برج خنك كننده فلزی نیز مانند برج خنك كننده فایبرگلاس مزایای و معایبی دارد كه به اختصار به این موارد اشاره می كنیم.
از جمله مزایای برج خنك كننده فلزی و گالوانیزه، راندمان بسیار بالاتر و در عین حال تعمیر و نگهداری ساده و كم هزینه است. ماندگاری و دوام بالا نیز از دیگر مزایای این محصول است.
برج خنك كننده گالوانیزه اگر از ورق مناسب برای ساخت بدنه ان استفاده شده باشد تا سالهای سال بدون هیچ مشكلی كار خواهد كرد و در صورت بروز هر گونه ایراد احتمالی نیز با یك جوشكاری ساده ایراد ایجاد شده قابل رفع است این در حالی است كه بدنه گالوانیزه برج خنك كننده معمولا بیش از سی سال دوام دارد.
متخصصین شركت هواروب با استفاده از ورق گالوانیزه با ضخامت بالا و كیفیت مناسب توانسته است محصولاتی با ماندگاری بسیار بالا تولید و تقدیم صنعت گران عزیز كشور نمایند.

خدمات استثنایی خرید برج خنك كننده در هواروب

به طور خلاصه می توان خدمات منحصر به فرد هواروب را به خریداران برج خنك كننده به سه دسته تقسیم نمود. نخست باید به قیمتهای باورنكردنی برج خنك كننده در شركت هواروب اشاره كرد كه ارزانترین قیمت برج خنك كننده در كشور را به صنعت گران عزیز ارائه می نماید.
از سوی دیگر انواع محصولات شركت هواروب با توجه به طراحی فوق العاده از كیفیت بی نظیری برخوردار هستند و راندمان بالا و كارایی مطمئن و دراز مدتی را برای شما تضمین می كند.
از دیگر خدمات پس از فروش برج خنك كننده در شركت هواروب می توان به ارسال رایگان به اقصی نقاط كشور و ضمانت قطعات و بدنه اشاره نمود.Top