برج های خنک کننده هواروب با ده سال ضمانت بدنه و به ارزان ترین قیمت تقدیم شما خواهد شد. قطعات برقی برج خنک کننده مانند فن شامل 18 الی 24 ماه ضمانت سازنده خواهند بود.

مجموعه صنعتی هواروب انواع برج خنك كننده نو و با ضمانت را با ارزانترین قیمت و به قیمت فروش برج خنك كننده دسته دوم تقدیم صنعت گران عزیز می نماید.برج نو به قیمت فروش برج خنك كننده دسته دوم

انواع برج خنك كننده فلزی مدار بسته و برج خنك كننده مدار باز در مجموعه هواروب با قیمتهای استثنایی و به قیمت كولینگ تاور دسته دوم  و با ضمانت كارایی طراحی و تولید می گردد.


كولینگ تاور های مجموعه هواروب در ظرفیتهای مختلف تولید می شود. انواع برج خنك كننده كوچك و بزرگ از ظرفیت ده تن تبرید تا ظرفیت هزار تن تبرید با ابعاد مناسب و مورد نیاز صنعتگران تولید می شود.
تولید برج خنك كننده در ابعاد مورد نیاز مشتری از جمله مزایت های برجسته شركت تواروب است كه برای مشتریان خود در نظر گرفته است تا در مواقعی كه مسئله كمبود جا علی الخصوص محدودیت ارتفاع برای مشتری وجود دارد با طراحی مناسب این مسئله بر طرف گردد.
شركت هواروب كلیه محصولات خود را با ضمانت كامل به مشتریان ارائه می دهد و از نظر كیفی بالاترین سطح بازار را داراست.

انواع برج خنك كننده

انواع برج خنك كننده فلزی و فایبر گلاس در دو كلاس كاری كولینگ تاور مدار بسته و مدار باز با طراحی های مختلف در بازار وجود دارد و هر كدام برای شرایط مشخصی مفید و متناسب است.
جهت انتخاب بهترین نوع برج خنك كننده می توانید از مشاوره رایگان كارشناسان فنی هواروب استفاده كنید و بدین منظور كافی ست با یكی از شماره های مندرج در سایت تماس بگیرید.
پس از انتخاب نوع برج خنك كننده با تناژ مشخص می توانید دو فاكتور كیفیت و قیمت را در نظر گرفته و مناسبترین و با كیفیت ترین برج خنك كننده كه نیاز صنعت شما را براورده می نماید خریداری نمایید.

Top