برج های خنک کننده هواروب با ده سال ضمانت بدنه و به ارزان ترین قیمت تقدیم شما خواهد شد. قطعات برقی برج خنک کننده مانند فن شامل 18 الی 24 ماه ضمانت سازنده خواهند بود.

شركت هواروب مناسبترین قیمت برج خنك كننده مدار بسته در ایران را به صنعتگران عزیز ارائه می دهد. ارزانترین قیمت برج خنك كننده مدار بسته با ضمانت كیفیت و خنك كاری از جمله مزایای محصولات هواروب به شمار می روند.قیمت برج خنك كننده مدار بسته قیمت برج خنك كننده مدار باز

برج خنك كننده مدار بسته دو مدار گردش آب دارد كه مدار اول همانند برج خنك كننده مدار باز با هوا در تماس است و تبخیر می گردد اما مدار دوم با گردش از درون كویل خنك شده و بدون تماس با هوا در یك سیكل بسته گردش می كند. 

مدار دوم همان آب خنك كاری سیستم می باشد كه در این شرایط هیچ گونه رسوبی از خود در مسیرهای خنك كاری در ماشین آلات باقی نخواهد گذاشت و طول عمر كیفیت این ماشین آلات را به شكل چشم گیری افزایش می دهد.

اما در مقابل قیمت بالای برج خنك كننده مدار بسته سبب می شود كه از این محصول در بسیاری از كاربری ها استفاده نشود.

شركت هواروب در راستای كسب رضایت صنعتگران عزیز كشور سعی نموده است تا با به كارگیری روشهای خلاقانه در طراحی برج خنك كننده قیمت تمام شده این محصول را به میزان قابل توجهی كاهش دهد.

جهت اطلاع از قیمتهای استثنایی برج خنك كننده مدار بسته با یكی از شماره های مندرج در سایت هواروب تماس حاصل نمایید.

ارسال رایگان به تمام نقاط ایران از دیگر خدمات استثنایی شركت هواروب برای صنعتگران عزیز كشور می باشد.

 

قیمت برج خنك كننده مدار بسته قیمت برج خنك كننده مدار باز

Top