برج های خنک کننده هواروب با ده سال ضمانت بدنه و به ارزان ترین قیمت تقدیم شما خواهد شد. قطعات برقی برج خنک کننده مانند فن شامل 18 الی 24 ماه ضمانت سازنده خواهند بود.

یكی از پروژه های معروف هواروب در پروژه برج های خنك كننده سالن آیركس شركت سپیده جام توس می باشد كه در سال 1389 به مرحله اجرا در امد.سرویس اساسی برج های خنك كننده در شركت سپیده جام در مشهد

یكی از پروژه های معروف هواروب در پروژه برج های خنك كننده سالن آیركس شركت سپیده جام توس می باشد كه در سال 1389 به مرحله اجرا در امد.

طراحی اشتباه و عدم نگهداری صحیح كولینگ تاور ها در شركت سپیده جام توس منجر به كاهش راندمان برج های خنك كننده مدار بسته این شركت گردیده بود به نحوی كه سالانه دو دستگاه برج خنك كننده جدید برای جبران كاهش ظرفیت برجهای قبلی خریداری می گردید و تنها پس از چهار سال از راه اندازی این شركت تعداد برجهای خنك كننده از بیست دستگاه چهل تنی به بیست و شش دستگاه رسیده بود.

با ورود كارشناسان شركت هواروب و پیشنهادات خلاقانه مهندس محمدی تعداد برج های خنك كننده این شركت به هجده دستگاه كاهش یافت و از ان پس نیز با تعمیرات و نگهداری صحیح و اصولی ظرفیت برودتی مورد نیاز كارخانه تامین گردیده است.

Top