برج های خنک کننده هواروب با ده سال ضمانت بدنه و به ارزان ترین قیمت تقدیم شما خواهد شد. قطعات برقی برج خنک کننده مانند فن شامل 18 الی 24 ماه ضمانت سازنده خواهند بود.

در صنعت طراحی و ساخت برج خنك كننده از دو متریال اصلی برای ساخت بدنه برج استفاده می شود یكی فایبر گلاس و دیگری گالوانیزهبرج خنك كننده فایبرگلاس بهتر است یا گالوانیزه؟

در صنعت طراحی و ساخت برج خنك كننده از دو متریال اصلی برای ساخت بدنه برج استفاده می شود یكی فایبر گلاس و دیگری گالوانیزه
باید دانست كه هر چند تنها جنس بدنه در برج خنك كننده در این دو نوع متفاوت است اما در عمل بسیاری از برج های خنك كننده فایبر گلاس و گالوانیزه از ساختارهای مجزایی نیز تشكیل می شوند.
به عنوان مثال ریزش آب در برج خنك كننده فایبرگلاس توسط نازلهای روتاری به انجام می رسد در حالی كه در اغلب كولینگ تاور های گالوانیزه از نازلهای پاشش آب استفاده می شود.
در عمل هر یك از این برجها مزایا و معایب خاص خود را دارند.
تجربه نشان داده كه تنها مزیت برج خنك كننده فایبر گلاس نسبت به كولینگ تاور گالوایزه ظاهر شكیل تر و زیبا تر است و هیچ مزیت دیگری نه در طراحی و راندمان و نه در تعمیر و نگهداری و نه در طول عمر و نه حتی در هزینه و قیمت نسبت به برج خنك كننده گالوانیزه ندارند.
شركت هواروب به شما پیشنهاد می كند كه چنانچه قصد خرید برج خنك كننده را دارید از مشاوره فنی رایگان این شركت استفاده ببرید.
بدین منظور می توانید با شماره مدیریت فنی مجموعه مهندس محمدی با شماره تماس 09153030725 ارتباط برقرار كنید.
هواروب تولید كننده ارزانترین و با كیفیت ترین برج خنك كننده در ایران است كه محصولات خود را با ضمانت خنك كاری تحویل مشتریان خود می دهد.

Top