برج های خنک کننده هواروب با ده سال ضمانت بدنه و به ارزان ترین قیمت تقدیم شما خواهد شد. قطعات برقی برج خنک کننده مانند فن شامل 18 الی 24 ماه ضمانت سازنده خواهند بود.

با توجه به تفاوتهای فنی بسیاری كه برجهای گالوانیزه و فایبر گلاس دارند. شركت هواروب مفتخر است برجهای گالوانیزه خود را با قیمتی حتی كمتر از برج های فایبرگلاس مدور ارائه نماید.قیمت برج خنك كننده فایبرگلاس مدور و مكعبی

قیمت انواع برج خنك كننده فایبرگلاس و گالوانیزه

با توجه به تفاوتهای فنی بسیاری كه برجهای گالوانیزه و فایبر گلاس دارند. شركت هواروب مفتخر است برجهای گالوانیز خود را با قیمتی حتی كمتر از برج های فایبرگلاس مدور ارائه نماید.

ارزان ترین برج خنك كننده فایبرگلاس و گالوانیزه

به همین دلیل است كه برج های خنك كننده هواروب ارزان ترین قیمت را در بین انواع مختلف برج خنك كننده در ایران دارا می باشند و همواره مشتریان خود را راضی و خشنود نگه داشته است.

فروش برج خنك كننده با ضمانت

از سوی دیگر با وجود اینكه برج های خنك كننده هواروب ارزان ترین قیمت را در سراسر ایران دارا می باشند با توجه به خلاقیت به كار رفته در این كولینگ تاورهای این مجموعه، با افتخار اعلام می كنیم كه محصولات هواروب از بالاترین كیفیت نیز برخوردار بوده و با ضمانت ده ساله تقدیم شما عزیزان می گردد.

چرا برج خنك كننده هواروب ارزان است؟

اما از مهمترین دلایل ارزان بودن برج های خنك كننده هواروب نخست خلاقیت بكار رفته در این محصولات است كه هزینه های تولید را كاهش می دهد و در وهله دوم مدیریت هزینه به نحوی است كه قیمت تمام شده كولینگ تاور در مجموعه هواروب به شدت كاهش می یابد و لذا این شركت می تواند برج های خنك كننده خود را با قیمت های غیر قابل رقابت به تمام استانهای كشور عرضه نماید.

Top