برج های خنک کننده هواروب با ده سال ضمانت بدنه و به ارزان ترین قیمت تقدیم شما خواهد شد. قطعات برقی برج خنک کننده مانند فن شامل 18 الی 24 ماه ضمانت سازنده خواهند بود.

فروش برج خنك كننده دسته دوم با قیمتها استثنایی و كیفیت بالا در شركت هواروب. هواروب ارزانترین برج خنك كننده در ایران را با ضمانت خنك كاری طراحی و می سازد. برج خنك كننده در شركت هواروب به قیمت دسته دوم ارائه می گردد.فروش برج خنك كننده دسته دوم در حد آك

فروش برج خنك كننده دسته دوم با قیمتها استثنایی و كیفیت بالا در شركت هواروب. هواروب ارزانترین برج خنك كننده در ایران را با ضمانت خنك كاری طراحی و می سازد. برج خنك كننده در شركت هواروب به قیمت دسته دوم ارائه می گردد.

اگر قد خرید برج خنك كننده دسته دوم را دارید به شما پیشنهاد می كنیم حتما قبل از خرید با كارشناسان ما تماس بگیرید. قطعا شگفت زده خواهید شد كه با حداقل هزینه بجای برج خنك كننده دسته دوم برج خنك كننده نو با بالاترین كیفیت و ضمانت دار خریداری كنید.

انواع كولینگ تاور مدار بسته و مدار باز در شركت هواروب با كمترین قیمت تولید شده و به صورت رایگان به اقصی نقاط ایران ارسال می گردد.

Top