مكانيزم برج خنك كننده 30 تا 50 % تخفيف 100% تضمين كيفيت قطعات قيمت خريد

مكانيزم برج خنك كننده 30 تا 50 % تخفيف 100% تضمين كيفيت قطعات و با قيمت مناسب خريد (قيمت برج خنك كننده - ليست قيمت برج خنك كننده -قيمت برج خنك كننده مدار بسته) : هواروب هم اكنون بيش از 10 سال سابقه درخشان در طراحي و توليد انواع سيستم هاي خنك كننده را در كارنامه خود دارد . مفاهيم اجزاي برج خنك كننده-برج خنك كننده فايبرگلاس-تئوري ازمايش برج خنك كننده-مشكلات برج خنك كننده-كاربرد برج خنك كننده در صنعت-برج هاي خنك كننده بتني در تخصص هواروب مي باشد . ضمنا ما كليه توليدات خود را از جمله مكانيزم برج خنك كننده باضمانت اصالت و سلامت فيزيكي 100% تضمين شده در اختيار خريداران و مشتريان عزيز قرار مي دهيم  و همچنين آماده همكاري با نهادها و ارگان هاي دولتي خصوصي و نيمه خصوصي آزمايشگاه ها و موسسات مختلف مي باشيم.

مكانيزم برج خنك كننده - مجموعه عظيم هواروب همچنين افتخار خود مي داند كه در ارائه انواع مكانيزم برج خنك كننده در خدمات شما بزرگواران باشد لطفا جهت كسب اطلاعات بيشتر در مورد اجزاي برج خنك كننده-برج خنك كننده فايبرگلاس-تئوري ازمايش برج خنك كننده-مشكلات برج خنك كننده-كاربرد برج خنك كننده در صنعت-برج هاي خنك كننده بتني با ما همراه باشيد . ما در مجموعه عظيم هواروب تمام سعي خود را نموده ايم تا بتوانيم بهترين نوع از انواع قطعات را در توليدات خود به كار ببريم هم اكنون شما ميتوانيدمكانيزم برج خنك كننده را در مجموعه هواروب بررسي و انتخاب نماييد و ما نيز به شما خريداران محترم تضمين پايين ترين قيمت موجود در بازار را خواهيم داد.   

مكانيزم برج خنك كننده 30 تا 50 % تخفيف 100% تضمين كيفيت قطعات قيمت خريد :  مكانيزم برج خنك كننده را ميتوانيد از هواروب خريد نماييد ما در مجموعه عظيم هواروب با بيش از 10 سال سابقه درخشان در طراحي و توليد مكانيزم برج خنك كننده ,توانسته ايم حداكثر رضايتمندي را براي مشتريان به ارمغان آوريم.

 

مكانيزم برج خنك كننده 30 تا 50 % تخفيف 100% تضمين كيفيت قطعات قيمت خريد

كولينگ تاور چيست؟ كولينگ تاور داراي مكانيزم تقريبا ساده اي است كه در اين متن مكانيزم عملكرد برج هاي خنك كننده را به تفصيل بيان مي كنيم و روش كار آن را از زواياي مختلف بررسي مي كنيم. اين دستگاه كاربرد زيادي در صنعت به عنوان يك دستگاه خنك كننده آب دارد كه در واقع نوعي مبدل حرارتي محسوب مي شود.

در پاسخ به سوال كولينگ تاور چيست مي توان گفت كه كولينگ تاور يا همان برج خنك كننده دستگاهي است كه طي يك فرآيند مبادله گرمايي بين آب داغ و هواي خنك (در نتيجه ي برخورد مستقيم ذرات آب داغ با هوا) گرماي بيش از حد آب را به هوا انتقال داده تا درجه حرارت آب كاهش يافته و مجددا به منظور خنك كاري دستگاه صنعتي يا چيلر مورد نظر ارسال و مورد استفاده قرار بگيرد. در پاسخ به سوال كولينگ تاور چيست از نگاهي ديگر مي توان گفت كه نوعي مبدل حرارتي تماس مستقيم است كه هدف آن كاهش دماي آب توسط هوا است.

مكانيزم عملكرد برج هاي خنك كننده چگونه است؟ مكانيزم عملكرد برج هاي خنك كننده به اين شكل است كه يك پمپ ، آب را كه در فرآيندي صنعتي و يا كندانسور دستگاه تهويه مطبوعي مانند چيلر ، داغ شده است را با لوله كشي به يك شبكه لوله اي در بالاي برج پمپاژ مي كند و نازل هاي موجود در اين شبكه لوله اي ، آب را با فشار (تقريبا فشار كم) بر روي يك قطعه به نام پكينگ كه سطح زيادي دارد پاشش مي كنند. پكينگ سرعت آب را كاهش داده و آب كم كم بر اثر نيروي گرانش به سمت پايين حركت مي كند. 

در همين موقع ، هوا كه به وسيله يك يا چند فن بزرگ موجود در بالاي برج ، از پايين به سمت بالا كشيده شده (در خلاف جهت حركت آب) ، بر روي سطوح پكينگ با آب داغ تماس فيزيكي پيدا مي كند و آب داغ در اثر برخورد مستقيم با هوا ، حرارت خود را به هوا مي دهد. در نتيجه آب سرد شده و در تشتك كف برج جمع و از همان جا خارج مي شود. آب خارج شده به مدار فرآيند صنعتي يا دستگاه چيلر مورد نظر ارسال شده و حرارت اضافي آن را مي گيرد تا مجددا به كولينگ تاور پمپاژ شود و سيكل ادامه پيدا كند. هوا نيز پس از گذر از فن وارد اتمسفر مي گردد.

بنابرين مكانيزم عملكرد برج هاي خنك كننده بر اساس تبادل حرارت مستقيم از آب به هوا استوار است. مكانيزم عملكرد برج هاي خنك كننده از لحاظ ديگر مانند نحوه ورود هوا و آب نيز قابل بررسي است كه در كل ، روش كار برج خنك كننده در همه مدل ها تقريبا شبيه يكديگر است.

چرا از مبدل حرارتي هوا خنك استفاده مي‌شود؟ چون بخشي از آب در اثر برخورد با هوا تبخير مي شود بايد مقداري آب به شكل دائم به مدار آن اضافه گردد و به مرور زمان مواد معدني و حل نشدني موجود در مدار افزايش يافته و پس از مدتي و به صورت دوره اي ، اين آب بايد تخليه و كولينگ تاور پاكسازي دوره اي شود تا از رشد جلبك و آلودگي ها در آب جلوگيري شود.

اگر استفاده از كولينگ تاور در مكاني از نظر بهداشتي قابل قبول نباشد مي توان از انواع ديگر مبدل هاي حرارتي مانند مبدل حرارتي هوا خنك (برج خنك كننده خشك يا هوا خنك – دراي كولر) استفاده نمود كه در اين مدل ها مسئله تبخير آب نيز وجود ندارد زيرا هوا و آب برخورد مستقيم نخواهند داشت و از جداره لوله ها و صفحات ، انتقال حرارت بين آن دو صورت مي گيرد.

بنابرين با روش كار برج خنك كننده آشنا شديم و به مهمترين معايب آن از جمله تبخير آب و ايجاد آلودگي توسط آب موجود در آن پي برديم و سيستم هاي جايگزين را نيز معرفي كرديم. البته بايد به اين نكته نيز توجه كرد كه قيمت اوليه كولينگ تاور نسبت به مبدل حرارتي هوا خنك با ظرفيت مشابه كمتر خواهد بود و شايد اين دليلي بر استفاده از آن در اماكني كه آب فراوان در دسترس است باشد.

مكانيزم برج خنك كننده 30 تا 50 % تخفيف 100% تضمين كيفيت قطعات قيمت خريد-  شما بازديد كننده گرامي احتمالا با جستجوي يكي از عبارات  اجزاي برج خنك كننده-برج خنك كننده فايبرگلاس-تئوري ازمايش برج خنك كننده-مشكلات برج خنك كننده-كاربرد برج خنك كننده در صنعت-برج هاي خنك كننده بتني وارد اين صفحه شده ايد. در پايان مجددا تاكيد مي نماييم كه ما در مجموعه بزرگ هواروب تمام تلاش خود را به كار گرفته اييم تا بتوانيم يك سيستم خنك كننده از جمله مكانيزم برج خنك كننده را با ارزانترين قيمت و تا 50% تخفيف ويژه و زير قيمت ساير شركت هاي فعال در ايران توليد نماييم و بدون واسطه تقديم مشتريان نماييم. مجددا توصيه اكيد داريم حتما و حتما قبل از اينكه تصميم به خريد يك نمونه از مكانيزم برج خنك كننده را از هر شخص و شركتي نماييد با يكي از شماره هاي 09153030725 - 09362259904   تماس برقرار كنيد تا به صورت 100% رايگان از مشاوره هاي قبل خريد و همچنين ليست قيمت نهايي مطلع شويد.  

ضمانت بازگشت 7 روز
ارسال کالا به تمام نقاط ایران
24 ساعته

اطلاعات تماس


آدرس دفتر : مشهد کریمی یک پلاک 53 طبقه همکف
نشانی کارخانه: مشهد - جاده مشهد قوچان آزادی 155
09153030725  09362259904


Copyright © havarub.ir 2018